Produkt dnia
FLORA.MU
FLORA.MU
107,00 zł
szt.
Krzem - Bor  KONCENTRAT 50 ml
Krzem - Bor KONCENTRAT 50 ml
160,00 zł
szt.
SPRINT.MU
SPRINT.MU
89,00 zł
szt.
MESO.MU
MESO.MU
98,00 zł
szt.
Siarka S-32 - KONCENTRAT 50 ml
Siarka S-32 - KONCENTRAT 50 ml
160,00 zł
szt.
SATTVA.MU
SATTVA.MU
98,00 zł
szt.
DETOX Pakiet
DETOX Pakiet
540,00 zł
szt.
SEREN.MU
SEREN.MU
89,00 zł
szt.
PROSTA.MU
PROSTA.MU
89,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

SATTVA.MU

sattva-300x300.jpg
 • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 98,00 zł 98.00
quantity szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

SATTVA.MU –

przywracanie równowagi bioenergetycznej, zwiększanie sił witalnych, spowalnianie procesów starzenia


Słowo sattva w sanskrycie oznacza równowagę, harmonię, dobrostan. SATTVA.MU pomaga osiągnąć właśnie ten stan. Preparat ten działa holistycznie na cały organizm, stymulując każdą funkcję fizyczną, bioenergetyczną i psychiczną. Można go polecać w każdym przypadku. Suplement ten wzmacnia skuteczność innych terapii, zarówno fizycznych, psychologicznych, jak i bioenergoterapii. Zalecane jest zażywanie preparatu SATTVA.MU również w połączeniu z innymi suplementami jako katalizatora wspomagającego ich działanie.

SATTVA.MU mogą zażywać ci, którzy:
– chcą osiągnąć większą równowagę psychofizyczna i spowolnić proces starzenia;
– chcą zwiększyć wydolność fizyczną;
– poddają się nutripunkturze (aktywacja meridianów poprzez przyjmowanie doustnie pierwiastków śladowych);
– są na diecie wegetariańskiej bądź wegańskiej lub stosują głodówki lecznicze;
– poddają się terapiom naturalnym i bioenergoterapii, masażom, uprawiają medytację lub sztuki walki.

 • POSTAĆ FARMACEUTYCZNA
  Krople 30 ml

 • SKŁAD / 30 kropli (1,5 ml) zawiera :
  Figowiec pagodowy (Ficus religiosa ) – liść – 500 mg
  Lotos orzechodajny, nurzykłąb orzechodajny (Nelumbo nucifera ) – liść – 500 mg
  Alga klamath w roztworze wodno-alkoholowym 20% – 500 mg

 • SPOSÓB UŻYCIA
  10 kropli 3 razy dziennie, rozcieńczyć w niewielkiej ilości wody, przyjmować najlepiej między posiłkami.

 • WŁAŚCIWOŚCI SKŁADNIKÓW
  Figowiec pagodowy ( Ficus religiosa )
  To długowieczne drzewo jest uważane w Azji za święte, gdyż to właśnie u jego stóp Budda dostąpił oświecenia. Bywa ono nazywane boddhi tree, czyli drzewo oświecenia. Trzeba dodać, że w mitologii indyjskiej (liczącej sobie kilka tysięcy lat) figowiec pagodowy, zwany aswatta, jest uważany za symbol wszechświata i wszystkiego, co się stało, dzieje się i ma się stać. Wychodząc z tego założenia, można przyjąć, że figowiec pagodowy harmonizuje naszą energię z energią wszechświata, dostraja ludzki biorytm do rytmów kosmicznych, co może zwiększyć nasze siły życiowe. Figowiec pagodowy rozjaśnia umysł, oczyszcza myśli i pogłębia postrzeganie oraz umożliwia lepszą koncentrację. Połączenie ze wszechświatem odbywa się poprzez siódmą czakrę znajdującą się na czubku głowy, która jest w bezpośrednim kontakcie z korą mózgową i dwoma gruczołami, przysadką mózgową i szyszynką, które regulują wszystkie rytmy psychofizyczne.
  Lotos orzechodajny, nurzykłąb orzechodajny (Nelumbo nucifera )
  Lotos jest uważany za święty kwiat zarówno w hinduizmie, jak i buddyzmie; jest znany od starożytności z racji swego oddziaływania na organizm. Lotos wpływa na najważniejsze struktury bioenergetyczne naszego ciała – czakry. Nie bez powodu te centra energetyczne są nazywane kwiatami lotosu; wspominamy o tym, by uwydatnić związek między czakrami i lotosem. Czakry to centra kontroli naszej energii życiowej (w tradycji indyjskiej określanej słowem prana), zatem są one „administratorami” naszego stanu i zdrowia. Jest to możliwe dzięki temu, że kontrolują wszystkie struktury cielesne i regulują ich działanie, zwłaszcza jeśli chodzi o gruczoły dokrewne i gruczoły wydzielania zewnętrznego oraz ośrodkowy i obwodowy układ nerwowy (sploty nerwowe). Lotos jest zatem regulatorem działania czakr; w przypadku ich nadmiernego pobudzenia wyhamowuje je, a w sytuacji ich niedostatecznego pobudzenia stymuluje ich działanie.
  Alga klamath
  Algi te to jednokomórkowce żyjące od milionów lat w jeziorze Klamath usytuowanym w górach w środkowopołudniowej części stanu Oregon (USA). Jezioro to jest zasilane wodami, które tworzą Crater Lake (jezioro pochodzenia wulkanicznego). Woda płynie pod ziemią, przechodząc przez różne warstwy geologiczne Gór Kaskadowych, zanim wpłynie – bez żadnych zanieczyszczeń – do jeziora Klamath. Podczas tego długiego przebiegu woda wzbogaca się we wszystkie mikroelementy ważne dla zdrowia. Algi klamath wchłaniają te minerały poprzez proces biochelacji, w wyniku czego minerały stają się integralną częścią ich struktury komórkowej. Z racji faktu, że stały się one biochelatami, substancje te są przyswajalne prawie w 100%; co więcej, nasz organizm może przyswoić tylko te, których potrzebuje, eliminując w ten sposób inne i unikając przedawkowania. Algi klamath posiadają także inne wartości odżywcze: zawierają szeroki zestaw witamin (A, cała grupa witamin B, C, D, E, K, kwas foliowy itd.), aminokwasy, kwasy tłuszczowe (łącznie z przeciwutleniaczami omega-3 i omega-6), karoteny (łącznie z beta-karotenem), neuropeptydy (niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego). Należy też podkreślić obecność fikocyjanin o działaniu przeciwzapalnym. Algi klamath posiadają wszystkie najważniejsze substancje odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ich dobroczynny wpływ jest odczuwalny na poziomie całego organizmu i prowadzi do szybkiej regeneracji wszystkich tkanek. Algi w szczególności stymulują odporność (działanie przeciwinfekcyjne), metabolizm (regulacja metabolizmu tłuszczów, cholesterolu i cukrów), przyrost mięśni i kości, układ nerwowy (wzmacnia go dzięki obecności neuropeptydów), optymalizują wchłanianie jelitowe. Na poziomie bioenergetycznym wykazano, że mikroelementy stymulują meridiany akupunktury (nadi w terminologii indyjskiej), co spowodowało powstanie nowej dyscypliny, zwanej nutripunkturą. Według jej zasad można aktywować zablokowane meridiany poprzez przyjmowanie doustne mieszanek mikroelementów. Każdy mikroelement rezonuje z konkretnym kanałem energetycznym, stymulując go i regulując jego funkcjonowanie. Algi klamath posiadają bardzo szeroki zestaw mikroelementów i mogą aktywować wszystkie najważniejsze meridiany obecne w ludzkim organizmie. Biorąc pod uwagę, że oprócz mikroelementów algi klamath są bogate w witaminy i kwasy tłuszczowe, można stwierdzić bez wątpienia, że koncentrują one w sobie bioenergię ziemi (kundalini). Z tego powodu algi te są w stanie wydatnie zwiększyć energię życiową (pranę), co stanowi ewidentną korzyść dla zdrowia i samopoczucia.

 • PRZECIWWSKAZANIA I SKUTKI UBOCZNE
  Badania farmakologiczne nie wykazują toksyczności. Przy stosowaniu zalecanych porcji nie stwierdzono skutków ubocznych.
  Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chociaż SATTVA.MU zachowuje swoje właściwości w temperaturze do 20°C, zaleca się, aby po otwarciu przechowywać preparat w lodówce. Termin ważności odnosi się do produktu przechowywanego w zamkniętym opakowaniu.
  Przypominamy naszym Klientom, że produkty, które proponujemy, są formą produktów dobrego samopoczucia i w żaden sposób nie mogą być uznane za lekarstwa. Są naturalne. Jednak prosimy, aby skonsultować się z lekarzem, który precyzyjnie określi potrzeby Państwa organizmu na suplementy diety. Suplementy diety nie powinny być wykorzystywane jako część zróżnicowanej diety i stylu życia. Emir Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. / Medicina Unica srl. nie mogą być pociągnięte do odpowiedzialności za wszelkie niedogodności wynikające z niewłaściwego użycia naszych produktów.

 • BIBLIOGRAFIA
  Baumann M., Ayestas M., Dersch C., Brockington A., Rice K., Rothman R., Effects of phentermine and fenfluramine on extracellular dopamine and serotonin in rat nucleus accumbens: therapeutic implications, „Synapse” 2000, nr 36(2), s. 102-13. Bhat V., Madyastha K., C-phycocyanin: a potent peroxyl radical scavenger in vivo and in vitro, „Biochem. Biophys. Res. Commun.” 2000, nr 275(1), s. 20-25. Brodie A., Aromatase and COX-2 expression in human breast cancers, „J. Steroid Biochem. Mol. Biol.” 2001, nr 79(1-5), s. 41-7. Jensen J. i in., Consumption of Aphanizomenon Flos Aquae Has Rapid Effects on the Circulation and Function of ImmuneCells in Humans, „Journal of American Nutraceutical Association” JANA 2000, nr 2(3), s. 50-58; Jensen G. et al., Blue Green Algae as an Immuno- Enhancer and Biomodulator, „Journal of American Nutraceutical Association” (JANA) 2001, nr 3(4); Kushak R., i in., Effect of algae Aphanizomenon Flos Aquae on digestive enzyme activity and polyunsaturated fatty acids level inblood pla sma, „Gastroenterology” 1999, nr 116, s. 559; Manoukian R. i in., Effects of the blue-green algae Aphanizomenon flod-aquae (L.) R alphs on human natural killer cells [w:] Phytoceuticals – Examining the health benefits and pharmaceutical properties of natural antioxidants and phytochemicals, IBC Library series 1998, nr 1911 s. 233-241; Kushak R, i in., Favorable Effects of Blue Green Algae Aphanizomenon Flos Aquae on Rat Plasma Lipid, „Journal of the American Nutraceutical Association” 2000, nr 2(3), s. 59-65. Romay C. i in., Phycocyanin extract reduces leukotriene B4levels in arachidonic induced mouse-ear inflammation test, „J. Pharm. Pharmacol.” 1999, nr 51(5), s. 641-642,
  http://www.erbeofficinali.org /dati/deleo/monogr/klamath.php; http://www.thetree.org.uk/Sacred%20Grove/Buddhism/bodhi5.htm; http://www.pfaf.org/database/plants.php?Nelum.

Producent: Medicina Unica Srl ItalyOpinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl